facebook

Aktualności

Dzień z bezpieczeństwem pożarowym na PGE NARODOWY. Przyjdź na Kongres Pożarnictwa FIRE SECURITY EXPO 2019

 
Już 25 lipca 2019,DZIEŃ Z BEZPIECZEŃSTWEM POŻAROWYM na PGE NARODOWY! Nie może Cię zabraknąć! Przyjdź na Kongres Pożarnictwa FIRE SECURITY EXPO 20191! Jedno z najbardziej znanych w Polsce wydarzeń dla projektantów, architektów i specjalistów branży budowlanej poruszające kwestie projektowania i bezpieczeństwaobiektów budowlanych oraz osób w nich przebywających.

W jednym czasie i miejscu - bieżące, najważniejsze i najtrudniejsze problemy ochrony przeciwpożarowej i zabezpieczeń technicznych budynków. Szereg testów, pokazów, warsztatów technicznych. Całodzienna wystawa światowych marek.Wykłady uznanych, wysokiej klasy specjalistów w zakresie projektowania i bezpieczeństwa pożarowego, ekspertów SGSP, CNBOP-PIB, SFPE-SIBP, stowarzyszeń branżowych, uczelni i ośrodków naukowo-badawczych. Liczne casestudy najbardziej prestiżowych inwestycji budowlanych w kraju. A to wszystko już w lipcu!  Podczas największej konferencji pożarowej w kraju! 1000 projektantów, wykonawców i specjalistów ppoż, 250 przedstawicieli dostawców najnowszych technologii i rozwiązań, najbardziej prestiżowe projekty i budowle. Dla pasjonatów pokazy umundurowania i wyposażenia funkcjonariuszy służb od straży, policji po wojsko, a także pokazy ratownictwa medycznego.

Wiodące obszary tegorocznej edycji to: bierna i czynna ochrona przeciwpożarowa;detekcja, sygnalizacja pożarowa, wentylacja i oddymianie, oświetlenie awaryjne, aranżacja przestrzeni biurowych, DSO, monitoring, kontrola i sterowanie systemami bezpieczeństwa, SUG, kontrola dostępu, security, bezpieczeństwo danych, bezpieczeństwo i monitoring: budynków, magazynów, kolei, składowisk/spalarni i lasów, sprzęt i wyposażenie dla Straży Pożarnej, wymagania, wytyczne, normy, operaty pożarowe, kable i przewody, bezpieczeństwo konstrukcji, dachów i fasad, CPR, Ex, Atex, BIM, CDF i wiele innych.

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY


POZNAJ SZCZEGÓŁY:
REJESTRACJA - WEŹ UDZIAŁ: http://fire-expo.pl/rejestracja/
POZNAJ PROGRAM KONGRESU: http://fire-expo.pl/#harmonogram
POZNAJ SYLWETKI EKSPERTÓW: http://fire-expo.pl/#rada-programowa
TO ZOBACZYSZ podczas FIRE | SECURITY EXPO 2019: http://fire-expo.pl/


MASZ PROBLEM NA BUDOWIE? – SKONSULTUJ GO BEZPŁATNIE Z RZECZOZNAWCĄ DS. ZABEZPIECZEŃ PPOŻ

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na http://www.fire-expo.pl


Patronem Medialnym Kongresu

Kontakt z Organizatorem

Bezpośr. inf.  Ewa Dziatkowska
Creator/ Koordynator Projektu
tel.: +48 22 678 58 25, 500 66 22 37
e-mail: e.dziatkowska@dndproject.com.pl
www.fire-expo.pl, www.dndproject.com.pl

Kongres to największe renomowane wydarzenie w branży, w tej formule. Od lat cieszy się uznaniem wielu podmiotów i instytucji w branży. To miejsce spotkań profesjonalistów, ekspertów i osobistości środowisk związanych z bezpieczeństwem pożarowym, przemysłem, architekturą, świata naukii prawodawstwa, specjalistów, projektantów, firm budowlanych i prewentystów żywo zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa pożarowegoobiektów, osób i ochrony mienia.

 
Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry