facebook

Aktualności

Międzynarodowe Targi Ślubne Warsaw Wedding Days, Warszawa 20-22.09.2019


 

To II edycja targów ślubnych stworzonych z myślą o narzeczonych. Targi odbywają się w Ptak Warsaw Expo, największym Centrum Targowo-Kongresowym w Europie Środkowej. Celem targów jest stworzenie miejsca dla przyszłych par młodych, w którym znajdą wiele inspiracji na swój ślub i wesele oraz podejmą pierwsze decyzje związane z najważniejszym dniem w swoim życiu. Targi odbędą się w dniach 21-22 września 2019r.

Równolegle w dniach 20-22 września odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days, gdzie znajdziecie wiele inspiracji, aby w tym szczególnym dniu wyglądać wyjątkowo! Zapraszamy serdecznie!Międzynarodowe Targi Ślubne Warsaw Wedding Days to wydarzenie stworzone dla narzeczonych, ich rodzin i wszystkich gości weselnych. To dwudniowy event z ogromnym rozmachem i planem wypełnionym pokazami nowych kolekcji, tańca oraz atrakcjami z udziałem znanych postaci z showbiznesu.

STREFA INSPIRACJI
Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy ekskluzywną Strefę Inspiracji, w której zaprezentowane zostały najnowsze trendy w ślubnej scenografii.  Zapierające dech w piersiach dekoracje i dopracowane do perfekcji detale przenoszą w świat najbardziej wyrafinowanych przyjęć przygotowywanych ze światowym rozmachem. Tutaj przyszli małżonkowie mogą poczuć się jak na przyjęciu weselnym.

MEETING WEDDING PLANNERÓW

Specjalnie zaaranżowana strefa dla konsultantów ślubnych, w której będą udzielać bezpłatnych porad dla przyszłych par młodych. Od czego zacząć planowanie wesela? O czym należy pamiętać przy wyborze fotografa? Jak stworzyć perfekcyjny scenariusz dnia ślubu? Na te i inne pytania odpowiedzą fachowcy z branży ślubnej.Lokalizacja
PTAK WARSAW EXPO
al. Katowicka 62,

05-830 Nadarzyn, Polska

Facebook:https://www.facebook.com/TargiWarsawWeddingDays/

Więcejwarsawweddingdays.pl


Skontaktuj się z nami!
Paulina Dopierała
Mobile: +48 693 961 000
Email: p.dopierala@warsawexpo.eu

Patronem Medialnym Targów
Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry