facebook

Aktualności

Wieczór panieński w okolicach Warszawy

 

To będzie niezapomniany dzień!

Wieczór panieński to jedyna taka impreza w życiu przyszłej Panny Młodej, powinna więc mieć absolutnie wyjątkową oprawę. Żegnając stan wolny, a co za tym idzie, czas beztroski i zabawy, warto zrobić to w sposób godny zapamiętania i w miejscu, które zapewni szereg niesamowitych atrakcji. Zorganizowanie imprezy w gronie przyjaciółek czy całonocne szaleństwa w klubie to jedne z najczęściej wybieranych sposobów spędzenia wieczoru panieńskiego. Czy istnieje jakaś oryginalna alternatywa? Wieczór panieński można zorganizować na bardzo wiele sposobów, a coraz większą popularnością cieszą się aktywne wieczory panieńskie, czyli całodniowe wyjazdy łączące dobrą zabawę, smaczne jedzenie oraz pobyt w strefie SPA, pozwalający przyszłej Pannie Młodej jeszcze lepiej przygotować się do wielkiego dnia oraz wypocząć. Hotel Talaria Resort & SPA oferuje w ramach niezapomnianego wieczoru panieńskiego pakiet LONG DAY SPA.--->> https://www.talaria.pl/ceny-i-pakiety/wieczor-panienski-long-day-spa

 

Jesteśmy otwarci na niekonwencjonalne rozwiązania

Talaria Resort & SPA z przyjemnością zorganizuje wieczór panieński pełen oryginalnych pomysłów. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania – każdą propozycję czy prośbę rozpatrzymy i spełnimy na miarę naszych najlepszych możliwości. Chcemy, by nasi Goście, a zwłaszcza uczestniczki wieczoru panieńskiego czuły się odpowiednio zadbane, obsłużone i dopieszczone. To wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej kobiety – zarówno przyszłej Panny Młodej, jak i jej przyjaciółek, dlatego będzie nam niezmiernie miło Wam towarzyszyć i uprzyjemnić ten czas.

Zorganizujemy Wam niezapomniany wieczór panieński

 

W pełni oddajemy się do Pań dyspozycji!

 Z przyjemnością wsłuchamy się w Pań życzenia, przykładając wszelkich starań w ich spełnienie. Skorzystajcie z tej skomponowanej oferty albo poproście o uszycie specjalnej propozycji „na miarę”

Dla Nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Informacje i rezerwacja w Dziale Sprzedaży:

e- mail: rezerwacja@talaria.pl

kom. +48 883-103-211


 
Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry