facebook

Aktualności

Zmiana terminu EKIR 2021 - 21-22 października 2021


XIX Europejski Kongres Informacji Renowacyjnej został przeniesiony na 20-24 października 2021. Obrady XIX EKIR 2021 odbędą się w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Ewentualne drobne zmiany w programie będą wprowadzane na bieżąco. Zachęcamy do śledzenia strony  https://ekir.pl/

Europejski Kongres Informacji Renowacyjnej na stałe wpisał się do kalendarza cyklicznych imprez branżowych; jest forum, na którym goście z Polski i Europy mogą wymienić swoje poglądy oraz zapoznać się z problematyką prac renowacyjnych charakterystyczną dla danego regionu lub państwa, a także poznać najnowsze technologie i materiały znajdujące zastosowanie w tym segmencie rynku. Podczas trwania imprezy organizowane są obejścia i objazdy branżowe, mające za zadanie łączyć wartości edukacyjne, poznawcze i promocyjne a także konsolidować środowisko.


EKIR jest swoistym pomostem łączącym „stare z nowym” – łączącym świat zabytków ze światem najnowocześniejszych technologii wykorzystywanych w dziele ratowania i przywracania świetności odchodzącemu pięknu.

Charakterystycznym elementem programu każdego Kongresu, jest konkurs Renowator – dla laureatów wyłonionych spośród firm-uczestników, przyznawana w dwóch kategoriach: „Za szczególne osiągnięcia w renowacji stref historycznych” i „Za wysoki stopień przydatności do prac renowacyjnych”  oraz „Za całokształt dokonań w dziedzinie renowacji obiektów zabytkowych”.Tematy wiodące XIX EKIR 2021


 Ceramika wczoraj i dziś - architektura i konserwacja
    Ocieplenia i osuszania budynków zabytkowych
    Plomby, nadbudowy, sąsiedztwo - przykłady dobrych i złych realizacji


Cała impreza transmitowana będzie bezpośrednio na żywo na stronie internetowej
www.ekir.net/transmisja. Poszczególne wystąpienia prelegentów i przedstawicieli firm zmieszczone zostaną  również na naszej stronie przez cały rok, wraz z  obszerną galerią zdjęć dokumentujących przebieg Kongresu.

Ponadto transmisja z Europejskiego Kongresu Informacji Renowacyjnej zamieszczona zostanie na stronie www.youtube.com/renowacjeizabytki.

Obrady XIX EKIR 2021 odbędą się w Centrum Kongresowym ICE Kraków.
Ewentualne drobne zmiany w programie będziemy wprowadzać na bieżąco.

Organizator
Wydawnictwo Agencja Informacyjno-Promocyjna "raport" Edward Hardt
ul. Księdza J. Wujka 49, 30-397 Kraków
tel. +48 12 267 32 99
tel./fax:  +48 12 262 36 92

Źródło: http://ekir.pl/

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry