facebook

Dane teleadresowe:

Sosnowa 1
84-360 Łeba
woj. Pomorskie

tel. +48 59 866 14 32
tel. +48 59 866 23 31
faks +48 59 866 23 57
Wyślij wiadomość
http://www.neptunhotel.pl

Dyskretny urok czasów, które przeminęły - może jednak nie do końca... Oto jawi nam się niepowtarzalny i zjawiskowy Stuletni Zamek wprost na plaży. Przekraczając jego próg, mamy wrażenie, że czas zatrzymał się i przedwojenny kurort otwiera przed nami swoje podwoje, otaczając wytwornymi angielskimi wnętrzami, kameralnymi i zapraszającymi. Z jednej strony rozpościera się gęsty las, z drugiej bezkresny błękitny horyzont.

Wykorzystując zabytkowy przez co nietypowy układ przestrzenny zamku, nadaliśmy każdemu z pokoi indywidualny charakter. Pokoje różnią się od siebie pod względem wystroju, kolorystyki i zaplanowania przestrzennego. Posiadamy pokoje z widokiem na morze (widok na północ) oraz na las (widok na południe). Większość pokoi posiada balkon.

Obiekt posiada 33 pokoje:
1 pokój 1-osobowy
17 pokoi 2-osobowych
7 pokoi 3-osobowych
8 apartamentów 2- lub 3-osobowych

Wszystkie pokoje są wyposażone w minibar, telewizory (posiadamy kanały również w wersji niemieckiej) oraz bezpłatny dostęp do internetu Wi-Fi

Restauracja Ośrodka Neptun dąży do zapewnienia najprzyjemniejszej, najlepszej
atmosfery wraz ze świetną kuchnią opartą na wzorcach kuchni francuskiej,
włoskiej i polskiej. Nie brakuje również akcentów kuchni orientalnej.


Oferta

Odkryty basen z podgrzewaną wodą i prywatna plaża to tylko początek atrakcji. Możemy uprawiać różne sporty, nie tylko wodne, niezapomniana będzie wycieczka na największe w Europie ruchome wydmy czy połów dorsza z kutra rybackiego. Żeglarze mogą korzystać z nowocześnie wyposażonej Mariny w Łebie, na amatorów jazdy konnej czeka stadnina koni w Nowęcinie, a doskonałe pole golfowe 'Sierra Golf Club' znajduje się w odległości 60km.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry