facebook

Dane teleadresowe:

Zamkowa 1
21-505 Janów Podlaski
woj. Lubelskie

tel. +48 83 379 08 50
tel. +48 83 379 08 51
tel. +48 502 676 291
Wyślij wiadomość
http://www.zamekjanowpodlaski.pl

W skład kompleksu o powierzchni 40 hektarów wchodzą: odrestaurowany Zamek z dobudowanym korpusem głównym łączącym oficyny, nowo wybudowany budynek SPA w miejscu starej stajni, zrekonstruowane historyczne stawy i zalew zlokalizowany po zachodniej stronie kompleksu oraz podzamcze mieszkalne i parking. Budynki Zamku, SPA oraz podzamcze zostały połączone podziemnym korytarzem, zapewniającym wygodę podczas przemieszczania się po terenie kompleksu.

Nowo otwarte, czterogwiazdkowe Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Zamek Biskupi Janów Podlaski to efekt marzeń, pasji i zamiłowania do historii oraz pragnienia stworzenia miejsca unikatowego, w którym komfort i nowoczesność harmonizują z czystą, nieskalaną przyrodą.

Malowniczo położony w sercu Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu, Zamek Biskupi sięga swoją historią XV wieku, a zachowane mury Zamku XVIII wieku. Pragnąc zachować niepowtarzalny klimat tego zabytkowego miejsca, w harmonii między przeszłością i teraźniejszością, stworzyliśmy wyjątkową przestrzeń, w której historia łączy się z nowoczesnością.


Oferta

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy:

199 pokoi i apartamentów
467 miejsc noclegowych
17 sal konferencyjnych
40 hektarów terenu zielonego
Strefa Wellness z krytym basenem, jacuzzi i strefą saun
Dr Irena Eris Beauty Partner
Centrum Rehabilitacji


Dodatkowe atrakcje

ZAMEK

Dla czystej przyjemności…
Wszystkim wielbicielom relaksu dedykujemy Strefę Wellness, w której znajduje się kryty basen z gejzerami, kaskadami wodnymi, jacuzzi i brodzikiem dla dzieci, Strefa Saun i Łaźni oraz Salon Dr Irena Eris Beauty Partner.

Ze smakiem…
Wyszukiwanie nowych smaków i zaskakujących połączeń, czerpanie z najlepszych tradycji regionu i światowych trendów – to domena restauracji U Biskupów – tutaj prawdziwi smakosze doznają kulinarnych objawień.

Dla zabawy…
Trzy bary, znajdujące się na terenie hotelu, utrzymane w trzech różnych stylach, łączy atmosfera dobrej zabawy z muzyką w tle.

Bar Alabaster, znajdujący się na poziomie recepcji, to miejsce gdzie w letnie dni i ciepłe wieczory można wyjść na taras i rozkoszować się gwarem rozmów oraz podziwiać pejzaż z parkiem i alejkami.

W barach Purpura i Karmin, znajdujących się na poziomie -1, zabytkowe, Zamkowe wnętrza, w połączeniu z wygodnymi kanapami i muzyką, tworzą niezwykłą atmosferę prywatności i oderwania się od codziennego pędu.

DOOKOŁA ZAMKU

Dla czystej przyjemności…
Spacery alejkami parkowymi, odkrywanie pełnych uroku zakątków, przemierzanie 40 hektarowego terenu, to czysta przyjemność obcowania z naturą i doskonały sposób na wyciszenie i odpoczynek oraz na jogging o każdej porze dnia.

Nad rzeką Bug, oprócz błogiego lenistwa, kąpieli wodnych i wędkowania, można skorzystać z kajaków, łódek oraz przepraw promowych.

Ze smakiem…
Wieczory w Altanie Grillowej, biesiady, pikniki i ogniska - sprawią, że posiłki na świeżym powietrzu, będą ucztą nie tylko dla ciała, ale również dla ducha.

Dla zabawy…
Gry i zabawy na wielofunkcyjnym boisku do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej i badmintona oraz korty tenisowe – to miejsca gdzie unosi się duch sportowej rywalizacji, ale przede wszystkim króluje atmosfera dobrej zabawy. (Planowane otwarcie: lipiec 2016)


NAJBLIŻSZA OKOLICA

Spacery, wycieczki rowerowe, marszobiegi, Nordic Walking – to sposoby na odkrywanie i przemierzanie Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu.

Zamek Biskupi, położony na terenie Parku, znajduje się również bezpośrednio na trasie Wschodniego Szlaku Rowerowego – Green Velo. 2000 km ścieżek rowerowych, ciągnących się wzdłuż wschodniej granicy Polski, łączy największe atrakcje przyrodnicze i kulturowe, a przebiegający obok Zamku odcinek Przełom Bugu, ukazuje przepiękny pejzaż nieskażonej przyrody i zabiera w krainę ostatniej dzikiej i nieuregulowanej rzeki w Europie.

Gościom hotelowym udostępniamy rowery wraz z krzesełkami i kaskami dla najmłodszych oraz kijki do Nordic Walking.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry